Haber

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

TÜM MÜHENDİS, MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARINI 1 MAYIS’TA ALANLARA DAVET EDİYORUZ!

TÜM MÜHENDİS, MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARINI 1 MAYIS’TA ALANLARA DAVET EDİYORUZ!

Dünyanın dört bir yanındaki emekçilerin birlik, mücadele ve dayanışma günü olan 1 Mayıs İşçi Bayramı için hazırlıklar Türkiye’nin dört bir yanında kararlılıkla devam ediyor.

İşyerlerinde, sokaklarda eve meydanlarda coşku ve heyecanla süren 1 Mayıs çalışmaları, iki yıla yakın zamandır devam eden OHAL’in baskısı altında bunalan yurttaşlarımıza, susturulan meydanlarımıza taze bir nefes taşıdı.

1 Mayıs 2018,

ŞANLIURFA İL TEMSİLCİLİĞİMİZ ÖĞRENCİ ÜYELERİNE YÖNELİK HALFETİ'YE TARİHİ VE KÜLTÜREL GEZİ DÜZENLENDİ

21 Nisan 2018 tarihinde yapılan tarihi ve kültürel gezide, öğrenci üyelerimiz Halfeti Antik Kenti, Halfeti Evleri, Kral Kızı Mağarası, Rum Kale, Batık (Savaşan) Köy, Halfeti Gerdanı, Değirmendere Sokağı gezisi ve tekne turu yaparak etkinlik verimli bir şekilde son buldu.

MÜHENDİS VE MAKİNA GÜNCEL DERGİSİ YAYIN KURULU 47. DÖNEM 1. TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Katılımcılar:
Aylin Sıla Aytemiz                   Yayın Sekreteri
Yılmaz Yıldırım                        Yayın Kurulu Üyesi
Fuat Tiniş                                Yayın Kurulu Üyesi
İbrahim Söğüt                          Yayın Kurulu Üyesi
Ümit Keskin                            Yayın Kurulu Üyesi

ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ MİMARLAR ODASI ESKİŞEHİR ŞUBE YÖNETİM KURULUNU ZİYARET ETTİ

 Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Atila TOMSUK Mimarlar Odası Eskişehir Şube Yönetim Kurulunu seçilerek yönetimde görev almalarından dolayı tebrik etti ve yeni çalışma döneminde başarılar diledi.

Ziyarette ;Mesleki denetimlerde karşılaşılan sorunlar ve sorunların çözümü için yapılacak işbirliği yöntemleri hakkında görüşüldü.Alpu’da yapılması düşünülen Termik Santral ile ilgili  görüş alışverişinde bulunuldu.