Makina Bülten Mart 2023 tarihli 188. sayısı yayınlandı

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İstanbul Şubesi

Makina Bülten, 2023 Mart sayısıyla yayında.

Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şube`nin aylık olarak yayımladığı Makina Bülten`in 2023 yılı üçüncü sayısı çıktı.

06 Şubat 2023 tarihinde gerçekleşen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremler ve artçı sarsıntıları, Kahramanmaraş merkez olmak üzere Adana, Şanlıurfa, Gaziantep, Diyarbakır, Hatay, Malatya, Adıyaman, Osmaniye ve Kilis illerimizde büyük kayıp ve yıkımlara neden oldu. Bu sayımızı bu yıkımın etkilerini biraz da olsa azaltabilmek amacıyla yürüttüğümüz dayanışma faaliyetlerine ayırdık.

Tüm birimlerimiz ve örgütlülüğümüzle Odamız, meslektaşlarımız, halkımız ve kentimiz için yaptığımız tüm çalışmaları sizlerle bu sayfalarda paylaşmaya devam edeceğiz.

Herkese sağlıklı günler ve iyi okumalar dileriz.

Bültenimizi okumak için buraya tıklayınız.