MAKİNA BÜLTEN 2019 MART SAYISI, DOPDOLU İÇERİKLERİYLE YAYINDA!

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İstanbul Şubesi

İçeriğini bilim, teknik ve mühendislik konularıyla zenginleştirdiğimiz Makina Bülten, yeni tasarımıyla 2019 Mart sayısıyla yayında!

Bu sayımızda, üyelerimizi çalışmalarımızda daha fazla söz sahibi yapma ve üyelerimizin sözlerini görünür kılabilmek için “Üyelerimizden” kısmı artık bültenimizde yer alacak. Bunun yanı sıra yeni sayımıza eklediğimiz Uzman Gözünden başlığı ile alanında öncü kişiler bilgi, deneyim ve tecrübelerini bizlerle paylaşmaya başlayacak.

Bu sayımızda ayrıca, Odamızla ilgili güncel haberlere, mart ayı etkinlik takvimi detaylarına ve sizler için derlediğimiz aylık bilim-kültür konularına ulaşabilirsiniz.

Yeni tasarımın sizler tarafından beğenilmesini umut ediyor ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Keyifli okumalar dileriz!