Makina Bülten 2020 Ocak Sayısı Yayında!

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İstanbul Şubesi

Bilim, teknik, mühendislik ve kültür sanat konularında özgün ve güncel içeriklerle hazırladığımız Makina Bülten, 2020 Ocak sayısıyla yayında!

Bu sayımızda, 2019 yılı boyunca meslektaşlarımızın eğitimi başta olmak üzere; dijitalleşme, ortak çalışma ofisi, sosyal aktiviteler, iş mühendis ve daha birçok konu başlığı altında yaptığımız çalışmaların özetini bulabilirsiniz.

Bu sayıda ayrıca, TMMOB tarafından düzenlenen Sanayi Kongresi'nin sonuç bildirisine, yangın basınçlandırma ve kaçış sistemleriyle ilgili olarak hazırladığımız Dosya Konumuza ve mühendislikle ilgili makalelerimize ulaşabilirsiniz.

Makina Bülten'i Makina Mobil uygulamamız üzerinden okuyabilirsiniz. Web üzerinden görüntülemek için lütfen tıklayın.

Keyifli okumalar dileriz!