MAKİNA BÜLTEN TEMMUZ 2018 SAYISI YEPYENİ TASARIMIYLA YAYINDA!

×

Hata mesajı

  • User warning: The following module is missing from the file system: gmap. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/html/includes/bootstrap.inc).
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İstanbul Şubesi

TMMOB Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi’nin aylık olarak yayımladığı Makina Bülten’in Temmuz 2018 sayısı çıktı.

Tasarımı yenilenen Makina Bülten’de bu ay, MMO ile AKDER arasında imzalanmış olan ortak çalışma protokolünün detaylarını öğrenebilir, ‘Güvenli Bir Kent, Güvenli Bir Yaşam’ mottosuyla başlattığımız Güvenli Asansör Projemiz hakkında bilgi edinebilir ve Oda ile ilgili son gelişmelere göz atabilirsiniz.

Bunlarla birlikte, uzmanlık alanlarımızla ilgili güncel yazılara, temmuz ayı eğitim takvimimize ve sizler için derlediğimiz makale ve bilim-kültür konularına ulaşabilirsiniz.

Keyifli okumalar dileriz.