MAKİNA BÜLTEN’İN HAZİRAN 2018 SAYISI YAYINDA!

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İstanbul Şubesi

TMMOB Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi’nin aylık olarak yayımladığı Makina Bülten’in Haziran 2018 sayısı çıktı.

 

Makina Bülten’de bu ay, eğitimin akıllarda yer etmesi ve kalıcı olabilmesi için İkitelli’de faaliyete geçirdiğimiz uygulamalı eğitim merkezimiz ile Makina 120 Dakika, Mentörlük Projesi ve önümüzdeki dönemde atılacak olan dijitalleşme adımlarımızla ilgili ayrıntılı bilgiler verdik.

Bunlarla birlikte, yakın zamanda yayınlanan Asansör Periyodik Kontrolü Yönetmeliği, güneş enerjisi sektörünün Türkiye’deki durumu ve sanayilesizleşen Türkiye hakkında önemli gelişmeleri sizler için derledik.

Link: https://www.mmo.org.tr/sites/default/files/yayin_dosyalar/BULTEN-139-FIN...

 

Keyifli okumalar dileriz.