MAKİNA BÜLTEN’İN NİSAN 2018 SAYISI YAYINDA!

×

Hata mesajı

  • User warning: The following module is missing from the file system: gmap. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/html/includes/bootstrap.inc).
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İstanbul Şubesi

TMMOB Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi’nin aylık olarak yayımladığı Makina Bülten’in Nisan 2018 sayısı çıktı.
 

İndirmek için lütfen tıklayınız:
https://www.mmo.org.tr/sites/default/files/yayin_dosyalar/MMO_Istanbul_Sube_Bulteni_Nisan_2018_.pdf

Makina Bülten’de bu ay, yapay zekâ öğrenmesi, veri işleme, 3D yazıcı ile cam üretimi konuları ve mart ayındaki önemli bilimsel gelişmeleri sizler için derledik. Ayrıca uzmanlık alanlarımıza ilişkin olarak endüstriyel raf kontrolleri ile kule vinç kontrollerinin önemi üzerine konuştuk.

Bunların dışında ayrıca, iş hayatına yeni atılacak olan genç meslektaşlarımız için Ayber Gürler tarafından yazılan işe uyum sürecini, MMO İstanbul Şube’de başkanlık ve sekreterlik dahil çeşitli kurullarda yer almış olan Yavuz Bayülken röportajını ve geçtiğimiz ay düzenlediğimiz önemli etkinlikleri bu sayımızda bulabileceksiniz.

Keyifli okumalar dileriz.