MESLEKTE ONUR YILI ETKİNLİĞİNİN İLKİNİ KARTAL’DA GERÇEKLEŞTİRDİK

×

Hata mesajı

  • User warning: The following module is missing from the file system: gmap. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/html/includes/bootstrap.inc).
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İstanbul Şubesi

TMMOB Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şube Kartal Temsilciliği ve Tuzla Temsilciliği Meslekte Onur Yılı Etkinliği’ni 21 Eylül 2018 tarihinde Kartal Bülent Ecevit Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi. 

Mühendislik Mesleğine 5. 10. 15. ve 20. yılını dolduran üyelere onur belgelerinin verildiği etkinliğin açılış konuşmasını MMO Kartal Temsilcilik Yürütme Kurulu Üyesi Güldehen Özakman ve Yürütme Kurulu Başkanı Şeref Parlak yaptı.  Parlak, yaptığı konuşmada mühendislik mesleğinde 5.10.15.20. yılını doldurmuş üyeleri selamlayarak; ‘’Bizler Oda’da birlikte üretmek ve birlikte yürütmek ilkesiyle hareket ediyoruz. Üyelerimizle ve meslektaşlarımızla bu tarz onurlandırıcı etkinliklerde bir araya gelmek bizler için çok değerli. Mesleğimizin gelişimi için attığımız her adımda sizleri yanımızda görmek istiyoruz. Bu anlamlı günde bizimle birlikte olduğunuz için hepinize teşekkür ederiz’’ açıklamasında bulundu.

Şeref Parlak’ın konuşmasından sonra  MMO İstanbul Şube Yönetim Kurulu Başkanı Battal Kılıç ve Yönetim Kurulu Sekreteri İbrahim Tataroğlu söz aldı.  Battal Kılıç, mesleğinde 5.10.15.20 yılını doldurmuş üyeleri kutlayarak, Oda çalışmaları ve önümüzdeki dönem çalışma planı hakkında bilgiler verdi.  İbrahim Tataroğlu ise; eğitimin itibarsızlaştırıldığı böylesine bir dönemde mesleğinde uzmanlaşmak isteyen üyeler için Oda’nın çok önemli bir yerde durduğunun altına çizerek, etkinliğe katılan meslektaşlarını eğitim seferberliğine davet etti.

Konuşmaların ardından meslekte 5.10.15. ve 20. yılını doldurmuş olan üyelere, Şube Yönetim Kurulu ve Temsilcilik Yürütme Kurulu üyeleri tarafından belgeleri takdim edildi. MMO Kartal ve Tuzla Temsilciliği Meslekte Onur Yılı etkinliği düzenlenen kokteylin ardından sona erdi.