TEMSİLCİLİK YÜRÜTME KURULU ÜYELERİMİZ BELİRLENDİ

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İstanbul Şubesi

TMMOB Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şube’sinin 33. Dönem Yürütme kurulu Üyeleri belirlendi.

 

33. Dönem Beylikdüzü Temsilcilik Yürütme Kurulu Üyeleri

ASIL ÜYELER

YEDEK ÜYELER

SULTAN ARSLAN

MELİKE KILINÇ

ERKAN SARIOĞLU

HAKKI ERÇETİN

HASAN BASRİ ERCAN

İBRAHİM HAKKI SEVEN

YUSUF ÇETİNKAYA

ÖZKAN ESEN

MEHMET AKIN YAZICIOĞLU

UMUT YEŞİLBAŞ

 

33. Dönem Başakşehir Temsilcilik Yürütme Kurulu Üyeleri

ASIL ÜYELER

YEDEK ÜYELER

NİZAMETTİN ÇOLAK

EREN ÖKSÜZ

BEYHAN ŞAHİN

ÖZERK SÖYLEMEZ

FEHMİ GÖLÇAR

CEM CİVAN

HAKKI AKYOL

CAN KURU

DENİZ DEMİR

 

 

33. Dönem Kadıköy Temsilcilik Yürütme Kurulu Üyeleri

ASIL ÜYELER

YEDEK ÜYELER

METİN DAĞISTANLI

MESUT GEÇGEL

İBRAHİM ZAFER

TAYFUN KARACA

BORAHAN ARSLAN

ALPAN POLAT

GÖRKEM KIZILTAN USTALI

OZAN ÖZTÜRK

MAHİR TAN

İBRAHİM ONUR ÇELİK

 

33. Dönem Kartal Temsilcilik Yürütme Kurulu Üyeleri

ASIL ÜYELER

YEDEK ÜYELER

ŞEREF PARLAK

FERHAT PEKCAN

ALİ İNAN ÜLGEN

CEREN DOĞAN

GÜLDEHEN ÖZAKMAN

SEZGİN BOYALI

SERDAR TURAN

GÖRKEM SARITAŞ

ONUR YİĞİT

MEHMET OLCAY ERDOĞMUŞ

 

33. Dönem Tuzla Temsilcilik Yürütme Kurulu Üyeleri

ASIL ÜYELER

YEDEK ÜYELER

VOLKAN ATEŞ

DENİZ DÜMER

TAHİR YILDIZ

YUSUF UZUN

EKREM KILIÇDERE

UYGAR KARATAŞ

ALİ PAÇAL

UĞUR MİTİL

ONUR AKYÜZ

İBRAHİM ŞİAR KÜÇÜK

 

33. Dönem Şişli Temsilcilik Yürütme Kurulu Üyeleri

ASIL ÜYELER

YEDEK ÜYELER

MURAT SONAT

MEHMET FARUK SEVİM

ÜMİT MUHAMMET KABİLOĞLU

MEHMET AKIN

ANTOINE HANNA

OKAN KARGIN

CİHAT ALTUNTAŞ

CENGİZ ATAŞ

BURHAN TAŞ

ERDEM SARSU

 

33. Dönem Ümraniye Temsilcilik Yürütme Kurulu Üyeleri

ASIL ÜYELER

YEDEK ÜYELER

ÖZGÜR SELÇUK

UĞUR ALKAN

ERKAN ÖZBAKIR

ALİ HAYDAR AKMAZ

YAVUZ KARATAŞ

HAZAL ALKAN

ÖMER USTA

GÖKER SAKİN

ENGİN ÇATAK

ALİ EKŞİOĞLU

 

33. Dönem Bakırköy Temsilcilik Yürütme Kurulu Üyeleri

ASIL ÜYELER

YEDEK ÜYELER

SEFA EROĞLU

EMRAH ERTAN

ONUR CAN ŞAHİN

OKAN ŞENGÜL

AHMET SEMİH AKBAŞ

CANDOĞAN OLGUN

FATİH AYDINLI

SALİHCAN ALPARSLAN

GÖKHAN EKİNCİ

GÜNER ÖZDEMİR