İstanbul Şubesi

×

Hata mesajı

  • User warning: The following module is missing from the file system: gmap. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/html/includes/bootstrap.inc).
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

MÜHENDİSLİKLE İLGİLİ ÖNEMLİ GELİŞMELER VE DUYURULAR İLE GÜNCEL BİLİM-KÜLTÜR YAZILARI EKİM SAYISINDA!
29 Ekim 2018
Makina Bülten’in Ekim sayısında, meslektaşlarımızı ilgilendiren, baca sektöründeki mevzuatlarda son durum, Avrupa Mühendisi Belgesi için başvurular ve asansör/yürüyen merdiven akademisi gibi konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Yavuz Bayülken ile yaptığımız sanayi 4.0 konulu...
İŞ EKİPMANLARININ PERİYODİK KONTROLÜ VE İŞ KAZALARININ ÖNLEMESİ PANELİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK
12 Ekim 2018
TMMOB Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şube yürütücülüğünde T.C Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı,  İstanbul Tuzla Organize Sanayi, Dudullu Organize Sanayi Bölgesi yönetimlerinin katılımıyla 8 Ekim 2018 tarihinde Dudullu Organize Sanayi Bölgesi’nde 9 Ekim 2018 tarihinde ise Tuzla...
ORGANİK GÜNEŞ HÜCRELERİNDE VERİMLİLİK ARTIYOR
09 Ekim 2018
Michigan Üniversitesi’nden araştırmacılar, karbon malzemelere dayanan organik bir güneş pili üzerinde çalışıyorlar. Kurşun gibi zehirli olabilecek malzemeleri içermeyen bu yeni nesil teknoloji, hem ucuz hem de üretimi kolay olacak.
FUSİON 360 VE 3B YAZICILAR EĞİTİMİMİZ BAŞLIYOR!
08 Ekim 2018
3 boyutlu tasarım ve 3B yazıcılar konusunda derinlemesine bilgi sahibi olmak isteyen meslektaşlarımız için vereceğimiz Fusion 360 ve 3B Yazıcılar Eğitimi 20 Ekim’de başlıyor.
KOMİSYONLARIMIZI TANIYALIM
08 Ekim 2018
Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi‘nde 2018-2019 yıllarını kapsayan 33. Çalışma Dönemi‘nde oluşturulan Uzmanlık Komisyonları aşağıda belirtilmiştir. Üyelerimizi, ilgi ve uzmanlıklarına göre bu komisyonlarda görev alarak, meslek, meslektaş, kent ve toplum sorunlarının çözümlenmesine, Şube...

Şube Bülteni

MMO İstanbul Şube Bülteni Ekim 2018
Sayı
143
MMO İstanbul Şube Bülteni Eylül 2018
Sayı
142
MMO İstanbul Şube Bülteni Ağustos 2018
Sayı
141
MMO İstanbul Şube Bülteni Temmuz 2018
Sayı
140

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları

Oda Etkinlikleri