BİLGİLENDİRME TOPLANTISINDA ISI TEKNOLOJİLERİ KONUŞULDU

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İzmir Şubesi

Şubemiz tarafından 3 Kasım 2018 tarihinde Isı Teknolojileri Bilgilendirme Toplantısı gerçekleştirildi.

Odamız Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleşen bilgilendirme toplantısına konuşmacı olarak Wenta Isı Teknolojileri Dan. ve Tic. A.Ş.’den Fatih Aydın konuşmacı olarak katıldı. Toplantıda,  buhar, özellikleri, kullanımının nedenleri, buhar kazanları, seçilmesi ve işletilmesi, buhar jeneratörleri, seçilmesi ve işletilmesi, kızgın yağ kazanları kullanımının nedenleri, kızgın yağ kazanlarının seçimi ve işletilmesi, buhar ve kızgın yağ tesisatının özellikleri, buhar ve kızgın yağ kazanı armatürleri, seçimi ve kullanılması hakkında bilgilendirme yapılırken, katılımcılar da bu konulara dair sorularını Fatih Aydın’a yönelttiler. Toplantıya 52 kişi katıldı.