GENEL KURUL VE SEÇİMLERİMİZ 8-9 ŞUBAT 2020 TARİHİNDE GERÇEKLEŞECEK

×

Hata mesajı

 • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
 • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
 • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
 • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
 • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
 • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İzmir Şubesi

Şubemiz Genel Kurul ve Seçimleri 8-9 Şubat 2020 tarihlerinde Odamız Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleşecek.

Değerli Üyelerimiz,

Ülkemizin birçok sorunla dolu bu sancılı sürecinde, şubemizin de içinde yer aldığı meslek odalarımız, Genel Kurullarına hazırlık yapıyor.

Demokrasimizin tüm kurum ve kurullarının çeşitli iktidar hesaplarıyla sorumsuzca yıpratıldığı ve susturulmaya çalışıldığı, meslek örgütlerimize yönelik çeşitli hesapların açıkça görülür olduğu bu günlerde mühendis ve yurttaş sorumluluğuyla katılacağınız Şube Genel Kurul ve Seçimleri, Odamızın ve Şubemizin daha güçlü bir kurumsal yapıyla yoluna devam etmesine katkıda bulunacaktır.

Şube Genel Kurulu ve Seçimleri 8-9 Şubat 2020 tarihlerinde Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde yapılacaktır. Tüm üyelerimizi, Şube çalışmalarımızın geliştirilmesine yönelik görüş ve önerilerini dile getirmek ve yeni dönem yönetim kurulunu seçmek üzere Şube Genel Kurulu’na ve Seçimlerine katkı ve katılımda bulunmaya davet ediyoruz.

Saygılarımızla.

29. Dönem Şube Yönetim Kurulu

 

Şubemiz Genel Kurul Toplantısına Çağrı

8-9 Şubat 2020

 

Şubemizin 30. Dönem (Çoğunluklu) Genel Kurul Toplantısı, 25 Ocak 2020 günü saat 10.00’da Anadolu Cad. No: 40 K: M2 Bayraklı/İzmir adresinde, Şube Seçimleri ise 26 Ocak 2020 tarihinde 09.00-17.00 saatleri arasında aynı adreste aşağıdaki tarih, yer ve gündem çerçevesinde gerçekleştirilecektir.

Üyelerimizin katılımı önemle rica olunur.

29. DÖNEM YÖNETİM KURULU

 

 

GENEL KURUL TOPLANTISI

Tarih: 8 Şubat 2020, Cumartesi

Saat: 10.00

Yer: Makina Mühendisleri Odası Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi

         Anadolu Cad. No: 40 Bayraklı-İZMİR

 

SEÇİMLER

Tarih: 9 Şubat 2020, Pazar

Saat: 09.00-17.00

Yer: Makina Mühendisleri Odası Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi

         Anadolu Cad. No: 40 Bayraklı-İZMİR

 

GÜNDEM

 1. GÜN (8 Şubat 2020, Cumartesi)
 1. Açılış
 2. Başkanlık Divanı Seçimi
 3. Saygı Duruşu
 4. Şube Başkanının Konuşması
 5. Konukların Konuşması
 6. Şube Çalışma Raporu ve Mali Raporun Okunması ve Değerlendirilmesi
 7. Dilek ve Öneriler
 8. Adayların Belirlenmesi

       8.1. Şube Yönetim Kurulu Adaylarının Belirlenmesi

       8.2. Oda Merkez Genel Kurulu Delegelerinin Belirlenmesi

       9. Adayların Tutanağa Bağlanarak İlanı ve Kapanış

 

       2. GÜN (9 Şubat 2020, Pazar)

 

       10. Seçimler