GENEL KURUL VE SEÇİMLERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İzmir Şubesi

Şubemizin 30. Dönem Genel Kurulu ve Seçimleri 8-9 Şubat 2020 tarihlerinde Odamız Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Genel Kurulumuz, Geçmiş Dönem Şube Başkanlarımızdan Mehmet Özsakarya’nın Divan Başkanı olarak seçilmesi ile başladı. Divan başkan yardımcılığına Nuray Bozokalfa, divan yazmanlıklarına ise Gamze Mumcu ve İbrahim Ali Kaya seçildiler.

Şube Başkanımız Yüksel Yaşartekin’in açılış konuşmasının ardından, konuk konuşmalarına geçildi. Şube Başkanımız Yüksel Yaşartekin’in açılış konuşmasının ardından, konuk konuşmalarına geçildi. Genel kurulun bu bölümünde TMMOB Yönetim Kurulu Üyesi Ayşegül Akıncı Yüksel, Kimya Mühendisleri Odası Ege Bölge Şubesi Başkanı Melika Koç, Orman Mühendisleri Odası İzmir Şubesi Başkanı Sabahattin Bilge, Bilgisayar Mühendisleri Odası İzmir İl Temsilciliği Yürütme Kurulu Üyesi Barış Özel ve KESK İzmir Şubeler Platformu’nda Mustafa Güven birer konuşma yaptı.

Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyemiz Selda Ünver tarafından 29. Dönem Şubemiz Çalışma Raporu, raporu, Şube Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz Dilek Ferda Yamanlar tarafından ise mali rapor genel kurula sunuldu.

Genel kurulda Çalışma Grupları raporlarının sunumlarını gerçekleştirirken, değerlendirme bölümünde de 16 üyemiz söz alarak dönem çalışmalarına ilişkin görüş ve önerilerini katılımcılar ile paylaştılar.

Genel kurul, 30. Dönem Yönetim Kurulu seçimleri için aday başvurularının alınmasının ardından sona erdi. 

9 Şubat 2020 Pazar günü yapılan seçimlerde yönetim kurulu asıl ve yedek üyeleri aşağıdaki şekilde belirlendi. 

Odamız Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleşen seçimler sonucunda 30. Dönem Yönetim Kurulu şu şekilde belirlendi:

Asıl üye: Yüksel Yaşartekin, Melih Yalçın, Evrim Aksoy Göçebe, İlkin Boz, Ezgi Yıldız, Ziya Haktan Karadeniz, Yıldız Sınmaz Uzgan

Yedek üye: Görkem Teneler, Özcan Gülhan, Serim Elif Özarı, Yelda Çetiner, Mahir Ulaş Akcan, Barış Oğuz Gürses, Arslan Çağlayan Gürel