İYTE MEZUN VE ÖĞRENCİLERİ ŞUBEMİZDE BULUŞTU

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İzmir Şubesi

Şubemiz ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte İYTE mezunları ve öğrencileri bir araya geldi.

İYTE Mezunları Derneği tarafından düzenlenen ve İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) Makina Mühendisliği bölümü lisans, yüksek lisans ve doktora programlarında öğrenimini sürdüren öğrenciler, mezunlar ve öğretim üyelerinin bir araya geldiği etkinlik, 12 Nisan 2019 tarihinde Odamız Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi Ege Salonu’nda gerçekleşti. Etkinlikte, Şubemiz Yönetim Kurulu Sekreteri Selda Ünver ve Şubemiz Yönetim Kurulu Üyesi Görkem Teneler söz alarak Şubemiz ve Odamız çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulundu. Ardından söz alan İYTE Makina Mühendisliği Bölümü Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Ünver Özkol, bu tür buluşmaların önemine vurgu yaptı. Etkinlikteki son konuşmacı olan İYTE Mezunları Derneği (İYTEMED) Başkanı Aykut Hocaoğlu ise derneğin faaliyetleri hakkında bilgilendirmede bulunurken, dernek olarak benzer çalışmalarını arttırarak sürdüreceklerini ifade etti.

Konuşmaların ardından etkinlik kokteyl ile devam etti.