"LİNDY HOP" DANS KURSU

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İzmir Şubesi

Şubemiz Sosyal Kültürel Etkinlikler Komisyonu tarafından Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi'nde Lindy Hop Dans Kursu düzenlenecektir. Detaylı bilgi ve sorularınız için 462 3333 (dahili 263) numaradan ulaşabilirsiniz.

Lindy Hop, 1920'lerin sonunda Harlem'de doğmuş olan ve Caz müziğin swing döneminde ortalığı kasıp kavuran hareketli dans türüdür. İsmini 1927 yılında Charles Lindbergh'in ilk defa Atlas Okyanusu'nu uçarak aşmasından almıştır.

Afro-Amerikan kökenli bu dans, eşli ve solo hareketleriyle doğaçlamaya olanak sunan son derece eğlenceli bir danstır.

Profesyonel eğitmenler eşliğinde sizler de bu harika dansı öğrenmek istiyorsanız Makina Mühendisleri Odası Tepekule Kongre Merkezi’ne bekliyoruz. Detaylı bilgi ve sorularınız için 462 3333 (dahili 263) numaradan ulaşabilirsiniz.

Katılım sınırlıdır. Aylık ücret 60tl/kişi'dir. Dersler pazartesi akşamları 19:00'da olacaktır.