ÖĞRENCİLERİN MEZUNİYET SEVİNÇLERİNİ PAYLAŞTIK

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İzmir Şubesi

Şubemiz, Manisa Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) Mühendislik Fakültesi ve Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesi mezuniyet törenlerine katıldı.

CBÜ Mühendislik Fakültesi’nin 27 Haziran 2019 tarihinde gerçekleşen mezuniyet törenine Şubemiz Yönetim Kurulu Sekreteri Selda Ünver ve Manisa İl Temsilciliği Yürütme Kurulu Başkanı Nilgül Gökarslan katıldı. Muradiye Kampüsü’ndeki törende Ünver ve Gökarslan, fakültenin Makina Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden dereceye girerek mezun olan öğrencileri tebrik ederek hediyelerini sundular.

Yine Celal Bayar Üniversitesi’ne bağlı olan Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesi mezuniyet töreni ise 28 Haziran 2019 tarihinde gerçekleşti. Turgutlu’daki törene Şubemiz Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Selda Ünver’in yanı sıra, Odamız Manisa İl Temsilciliği Yürütme Kurulu Başkanı İsmail Ulcay katıldı. Ünver ve Ulcay buradaki törende de fakültenin Makina Mühendisliği ve Mekatronik Müehndisliği bölümlerinden derece ile mezun olan öğrencileri kutlayarak ödüllerini takdim ettiler.