ÖLÇÜMBİLİM SEMPOZYUMU VE SERGİSİ İZMİR’DE GERÇEKLEŞTİRİLECEK

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İzmir Şubesi

Şubemiz tarafından düzenlenmesi planlanan Ölçümbilim Sempozyumu ve Sergisi için oluşturulan Yürütme Kurulu ilk toplantısını 8 Aralık 2018 tarihinde sekiz üyenin katılımıyla gerçekleştirdi.

Odamız Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıda ölçüm bilimi alanında ve SI birim sisteminin revizyonu ile ilgili yaşanan yeni gelişmeler görüşülerek Ölçümbilim Sempozyumu ve Sergisi 2019 için yol haritası çıkartıldı. Toplantıda ayrıca, daha önce gerçekleştirilen etkinlikler, sempozyum takvimi, sempozyum ana teması, afiş ve ilk çağrı broşürü, danışmanlar kurulu, sempozyumda düzenlenmesi düşünülen sosyal ve teknik etkinlikler ile sergi alanının planlanması konuları ele alınarak değerlendirildi.

http://www.olcumbilim.org