SEÇİMLERİMİZ, SOSYAL ETKİNLİKLERLE ŞENLİĞE DÖNÜŞECEK

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İzmir Şubesi

Şubemizin 29. Dönem Yönetim Kurulu Seçimleri kapsamında 14 Ocak Pazar günü oy kullanmaya gelen üyelerimiz ve yakınları için çeşitli sosyal etkinlikler gerçekleşecek.

Şube Yönetim Kurulu seçimlerimiz daha önceki dönemlerde olduğu gibi bu dönem de bir yandan katılımcılık ilkesini gözetirken bir yandan da zengin bir içerikle üyelerimize sosyal etkinliklere katılma imkânı sunacak. Bu kapsamda gün içinde yetişkinler için film ve çocuklar için çizgi film ve animasyon gösterimlerinin yanı sıra çocuk oyun salonu etkinlikleri, çocuklara ve büyüklere masallar etkinliği, Karagöz-Hacivat gösterisi gerçekleşecek. Tüm üyelerimizi seçimlerimize katılarak hem birlikte yönetme ilkemizin, katılımcılığın gereğini yerine getirmeye hem de yakınlarıyla birlikte iyi vakit geçirmeye davet ediyoruz.