ŞUBE KOORDİNASYON KURULUMUZ TOPLANDI

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İzmir Şubesi

Şubemiz 29. Çalışma Dönemi’nin dördüncü Koordinasyon Kurulu toplantısı 20 Haziran 2019 tarihinde gerçekleşti.

Her dört ayda bir toplanarak Şube çalışmalarının değerlendirildiği ve gelecek dört aylık sürecin çalışma plan ve hedeflerinin oluşturulduğu Şube Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Odamız Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi Ege Salonu’nda gerçekleşti. Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, İl-İlçe ve İşyeri Temsilcileri, Oda organlarında ve uzmanlık komisyonlarında görev alan üyeler, Oda Delegeleri  ile Şube Teknik Görevlilerinden oluşan Şube Koordinasyon Kurulu toplantısını Mehmet Özsakarya (Başkan) ve İzzet Yıldız’dan (Yazman) oluşan divan yönetti.  Toplantının açılış konuşmasını yapan  Şubemiz Başkanı Yüksel Yaşartekin, ülke gündemini değerlendirdi. Konuşmasında yaşanmakta olan ekonomik krizin yanı sıra yerel seçimlere değinen Yaşartekin, “Bulunduğumuz dönemde yapılması gereken; her türlü ayrılıklarımızı, farklılıklarımızı bir yana bırakarak yaşamın her alanında baskı ve zorbalığa karşı birlik olarak mücadele etmektir” dedi. Yaşartekin, ekonomik krize paralel olarak iktidarın, patronların ‘kölelik düzeni’ yaratacak önerilerini kabul ederek bunları hayata geçirmeye hazırlandığına da vurgu yaptı. Ardından Şubemiz Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Selda Ünver tarafından dört aylık sürede yapılan çalışmalar özetlendi. Sonrasında söz alan kurul üyeleri, ülke gündemine ve Oda çalışmalarına dair görüş ve önerilerini paylaştılar.