TESKON 2023 YÜRÜTME VE DÜZENLEME KURULU TOPLANTILARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İzmir Şubesi

Yayına Giriş Tarihi

29 Temmuz 2022

Odamız adına Şubemiz yürütücülüğünde 26-29 Nisan 2023 tarihlerinde Odamız Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi'nde gerçekleşecek olan "Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi ve Teskon Sodex Fuarı 2023" öncesinde Yürütme ve Düzenleme Kurulu toplantıları devam ediyor.

Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi ve Teskon Sodex Fuarı 2023 hazırlıkları kapsamında 25 Temmuz 2022 tarihinde Yürütme ve Düzenleme Kurulu toplantıları çevrim içi olarak gerçekleştirildi. Kongre Yürütme Kurulu’nun 11. toplantısına sekiz kişi katılırken, toplantıda A. Metin Duruk’un Kongre Yürütme Kurulu başkanı olarak görevlendirilmesine karar verildi. Düzenleme Kurulu ise 4. toplantısını gerçekleştirirken toplantıya 21 kişi katıldı. Toplantı sonucunda, Şubemiz Müdürü Necmi Varlık kongre sekreteri olarak belirlendi.