ÜYELERİMİZİ ŞUBE UZMANLIK KOMİSYONLARINDA GÖREV ALMAYA ÇAĞIRIYORUZ

×

Hata mesajı

 • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
 • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
 • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
 • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
 • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
 • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İzmir Şubesi

Üyelerimizi, ilgi ve uzmanlıklarına göre komisyonlarımızda görev alarak, meslek, meslektaş, kent ve toplum sorunlarının çözümlenmesine, Şube çalışmalarının geliştirilmesine aktif katkı ve katılımda bulunmaya çağırıyoruz.

Sayın Üyemiz,

Makina Mühendisleri Odası İzmir Şubesi‘nde 2018-2019 yıllarını kapsayan 29. Çalışma Dönemi‘nde oluşturulması planlanan Uzmanlık Komisyonları aşağıda belirtilmiştir. Üyelerimizi, ilgi ve uzmanlıklarına göre bu komisyonlarda görev alarak, meslek, meslektaş, kent ve toplum sorunlarının çözümlenmesine, Şube çalışmalarının geliştirilmesine aktif katkı ve katılımda bulunmaya çağırıyoruz.

29. Dönem Şube Yönetim Kurulu

29. DÖNEM ŞUBEMİZDE KURULMASI PLANLANAN KOMİSYONLAR

 1. AR-GE ve İnovasyon Komisyonu
 2. Asansör ve Yürüyen Merdiven/Bant Komisyonu
 3. Bakım Komisyonu
 4. Doğalgaz Komisyonu
 5. Enerji Verimliliği Komisyonu
 6. Genç Mühendisler Komisyonu
 7. İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Komisyonu
 8. Kadın Mühendisler Komisyonu
 9. Kent ve Çevre Komisyonu
 10. Mekanik Tesisat Mühendisliği Komisyonu
 11. Mekatronik Komisyonu
 12. Otomotiv ve Yan Sanayi Komisyonu
 13. Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Komisyonu
 14. Ücretli Çalışan ve İşsiz Mühendisler Komisyonu
 15. Üretim Yöntemleri Komisyonu
 16. Vinç Komisyonu
 17. Yapı Denetim Komisyonu
 18. Yenilenebilir Enerji Kaynakları Komisyonu

BİLGİ: Komisyonların üye sayısı  (Teknik Görevli ve Yönetim Kurulu Üyesi hariç) yedi (7) ile sınırlanmıştır. Komisyonlarda görev almak isteyen üyelerimizin 28 Şubat 2018 tarihine kadar Şubemize aşağıda linki yer alan "Uzmanlık Komisyonları Başvuru Formu"nu doldurarak başvurmaları gerekmektedir.

NOT: Ayrıca üyelerimizin önerileri doğrultusunda yeni komisyonlar da oluşturulabilecektir. Üyelerimizin yeni komisyon önerileri ile birlikte komisyonda yer alabileceğini düşündüğü diğer üyelerimizi de Şubemize bildirmeleri rica olunur.

Bilgi ve Başvuru: 0232 462 33 33 / 243