İmalat Kontrolleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İzmir Şubesi

Çeşitli standartlara göre aşağıdaki kapsamlarda yapılan işlerin malzeme kontrolü, boyut kontrolleri, tahribatlı ve tahribatsız testlere nezaret, son muayeneler, fabrika imalat kontrolü, saha montaj kontrolü, performans ve işletmeye alma testlerine gözetim ve sertifikalandırma işlemleri kapsamımız içerisinde yer almaktadır.

Herhangi bir ürünün üretimi esnasında, yönetmelikler veya sözleşme ile belirlenmiş olan tüm şartların sağlanıp sağlanmadığının bağımsız olarak denetlenmesi ve ürün kalitesinin güvence altına alınması, Alıcı’yı risk almaktan korurken, İmalatçı ve Satıcı’ya yasal sorumluluklarını yerine getirdiklerinden emin olma rahatlığı ve ürünlerini Global Pazara hızlı ve efektif biçimde sürmeyi sağlar. MMO ayrıca yetkin ve kalifiye makine mühendisi ile imalatçıların tüm kalite kontrol faaliyetlerini yürüterek ve bağımsız bir kalite departmanı gibi çalışarak, proje bazlı veya tam zamanlı kalite güvence hizmetleri sağlar.


Bilgi ve Başvuru: Volkan Erdem
Telefon: (0232) 462 33 33 / 220
Faks: (0232) 486 20 60