ŞUBE BAŞKANI SÜLEYMAN VAROL'DAN RAMAZAN MESAJI

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Kayseri Şubesi

  Rahmet, merhamet ve bereket ayı olan Ramazan ayına kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hiç şüphesiz Ramazan ayı, Kur’an-ı Kerim’in inmeye başladığı, oruç ibadetinin yerine getirildiği, içinde bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nin bulunduğu sabır ve rahmet ayı olduğu gibi aynı zamanda açların doyurulduğu, düşenlerin kaldırıldığı, yoksulların himaye edildiği, kimsesizlere kol kanat gerildiği, bireysel ve toplumsal bazda nice güzelliklerin yaşandığı bir yardımlaşma ve dayanışma ayıdır. Allah’ın insana takdir etmiş olduğu ömrü vakit bilinci ve geri gelmeyecek zaman dilimi olarak yaşamak gerekir. Bu açıdan geri dönüşü mümkün olmayan bu vakitler çok iyi değerlendirilmeli ve ‘’Ben Müslüman’ım’’ diyen herkes, iyilik için, gönül ehli olmak için en yakın çevresinden başlayarak, toplumun her birimine insani ve örnek yaklaşım göstermesi gerekir.
  İslam alemi için kutlu zaman dilimlerinden olan Ramazan ayında, kırık gönüllerin onarıldığı, kardeşlik bağlarının ve ilişkilerinin yeniden daha güçlü bir şekilde kurulduğu, iyiliğin egemen olduğu bir Dünya gayesiyle Üyelerimizin ve Tüm İslam Aleminin Mübarek Ramazan ayını tebrik eder, hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim.