ŞUBE BAŞKANI SÜLEYMAN VAROL'UN 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Kayseri Şubesi

 Milli Bayramlar bir milletin sevincidir..

 Ulusumuzun Atatürk’ün önderliğinde başlattığı var olma mücadelesinin başlangıcı olan bu önemli günü, Ulu Önderimiz geleceğin teminatı olan gençlere armağan etmiştir.‘’ Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk; onu yükseltecek ve sürdürecek sizsiniz ‘’ diyen Atatürk gençliğe olan güvenini her zaman dile getirmiştir.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramında da her milli bayramımızda olduğu gibi Atatürk’ün Türk milleti için yapmış olduğu mücadeleleri her zaman gelecek kuşaklara aktarmak, onun vatanseverliğini, ümitsizliğe yer vermemesini, ileri görüşlülüğü gibi bir çok özelliğini gençlere örnek göstermek gerekir.

Milli Bayramlar bir milletin sevincidir. Çünkü her bayramın temelinde bir kahramanlık vardır. Bu önemli günde Türk Milleti, içinde bulunduğu zor durumda ümitsizliğe düşmemiş, esaret altında var olunmayacağını ve kutsal vatan topraklarımızın ilelebet işgal edilemeyeceğini tüm Dünya’ya göstermiştir.

Bizim üzerimize düşen görev Atatürk’ün emanetine sahip çıkan, milli birlik ve bütünlüğümüzün güçlenmesi gerektiğini inanan, milli duyguların kazandırıldığı bir gelecek yetiştirmektir.

Bu duygu ve düşünceler ile Cumhuriyet’e sahip çıkan tüm gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlar, başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum.