ŞUBE BAŞKANI SÜLEYMAN VAROL'UN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Kayseri Şubesi

  Bugün, bir millet olarak kenetlendiğimiz ve düşmana karşı zafer kazandığımız, topraklarımızı istiladan kurtardığımız zaferimizin günüdür.
  30 Ağustos tarihi, bir istiklal mücadelesidir. Türk Milletinin fedakârlıklarla kazandığı bu mücadeleyi bütün Dünya’ya duyuran ve sonucunu zaferle taçlandıran bu tarih, kahraman ordumuzun ve aziz milletimizin şanlı tarihinde önemli bir yere sahiptir.
  Kolay kazanılmayan bu topraklar, şüphesiz ki kolay bir şekilde kaybedilmeyecekti. Komutanlığını bizzat Mustafa Kemal Atatürk’ün yapmış olduğu bu mücadelede Türk ordusunun, Anadolu halkının birlik ve beraberlik içinde göstermiş oldukları gayret sonucunda bu zafer kazanıldı.
  Tarih sayfaları her zaman doğruyu söyler. Türk Milletinin mücadelesinin birçok kez örneği olan bu tarih bilir ki; özgürlüğünü, toprağını, namusunu canından, malından, kanından üstün gören Türk Milleti böyle bir istilaya zaten izin vermeyecekti, vermedi.
  Tarihiyle gurur duyan Türk Milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum..
 Saygılarımla..