ŞUBE BAŞKANI SÜLEYMAN VAROL'UN HİCRİ YILBAŞI MESAJI

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Kayseri Şubesi

   Peygamber efendimiz Hz. Muhammed’in Mekke’den Medine’ye hicret ettiği gün Muharrem ayının ilk günü olarak kabul edilir. Muharrem ayının hicri yılın başlangıcı olması, Hz. Hüseyin ve evlatlarının Kerbela’da  şehit edilmesi gibi olaylarla bu ay Müslümanlar için çok önemlidir. Dua kapılarımızın açık olduğu bu özel günlerde   Cenab-ı Hakka sığınarak, ondan yardım isteyerek dua etmeliyiz.
  Aziz milletimin, tüm İslam Aleminin ve değerli üyelerimizin Hicri yeni yılını ve Muharrem ayını tebrik eder, yeni  Hicri yılda birlik ve beraberlik içerisinde olarak, ülkemizde yaşanılan gözyaşı, zulüm ve zor günlerin sona ermesine vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ederim.
  Hicri yeni yılınızı dualarımla tebrik ediyorum..