TEMSİLCİLİKLER

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Kayseri Şubesi

ERZİNCAN İL TEMSİLCİLİĞİ


 RECEP ÖZ- TEMSİLCİ

1970 yılında Erzurum’da doğdu.
İlk ve ortaöğretimini Erzurum’da tamamladı.1990 yılında Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümünü kazanarak, 1994 yılında bölümü birincilikle bitirdi. Aynı yıl içerisinde Efgün Makine A.Ş.’de kontrol mühendisi olarak göreve başladı. Askerlikten sonra bir süre ticaret ile uğraştı.1998 yılında Atatürk Üniversitesi Erzincan Eğitim Fakültesinde Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri bölümüne Arş. Gör. Olarak görevine devam etti. 2002 yılında Yüksek Lisansını, 2007 yılında ise Doktorasını Atatürk Üniversitesinde tamamladı. 2002 yılında Makine Mühendisleri Odası Erzincan İl Temsilciliğinde yönetim kurulu üyeliğine atandı. 2007-2019 yılları arasında Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Bölümünde Bölüm başkanlığı görevinde bulundu.2007-2019 tarihleri arasında Bilgisayar Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürlüğü görevinde bulundu. 2009-2020 tarihleri arasında Kemah Meslek Yüksekokulu Yönetim Kurulu üyeliği yaptı. 2010 tarihinden itibaren ise Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Yönetim Kurulu üyeliği yapmaktadır. 2016 yılında atandığım Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürlüğü görevine halen devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.
 İSMAİL ATEŞ-SEKRETER

03 Temmuz 1974 Erzincan ili, Çayırlı ilçesinde doğdu. Erzincan İmam-Hatip Lisesi’nden  1992’de mezun olup, Cumhuriyet  Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümünü 2007 bitirdi.
1994 yılından itibaren 4,5 yıl Türkiye Diyanet İşleri bünyesinden memuriyet yaptıktan sonra
1998 yılında Beyler Telekom adı ile Erzincan ilinde ticaret ile uğraştı. 2007 yılında Mavi Ay Lpg adı ile araçların Lpg dönüşüm işinde, yine 2007 yılından itibaren Güncel Teknik Ltd. Şti’ firmasından doğalgaz sorumlu mühendis olarak devam etmektedir. 2012 yılında Reis Mühendislik olarak kendi ofisinde Mekanik tesisat ve araç tadilat projeleri ili ilgilenmektedir. 2007 yılından itibaren Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde Exper olarak görev yapmaktadır. A sınıfı iş güvenliği, İlk Yardım Sağlık ve Makine Mühendisliği alanında çeşitli sertifikaları bulunmaktadır.
Türkiye Makine Mühendisleri Odası Kayseri Şubesi Erzincan İl Temsilciliği bünyesinde 2014 yılından itibaren Sayman olarak görev yaptı. 2021 yılı itibariyle sekreter olarak görevine devam etmektedir.Çeşitli spor alanlarında amatör olarak ilgilenmektedir. Kayak, rafting, yamaç paraşütü, motosiklet gibi alanlar özel ilgi alanlarıdır
 İLKER FIRAT-SAYMAN

2 Temmuz 1985 tarihinde Erzincan’da doğdu. Erzincan Lisesi’nden sonra 2007 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nü bitirdi. Daha sonra 2013 yılında Yüksek Lisansı’nı tamamladı. Atatürk Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde doktora eğitimine devam etmektedir.
Makine Mühendisleri Odası’na 2007’den beri üyedir.Doğa yürüyüşü, kitap okuma ve araştırma yapma özel ilgi alanlarıdır.
 KÜRŞAT GARİPOĞLU-ÜYE

28 Şubat 1976 tarihinde Kayseri’de doğdu.
Kayseri Lisesinden sonra 2001 de Erciyes Üniversitesi Yozgat Mühendislik Mimarlık Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümünü bitirdi.Vatani görevini tamamladıktan sonra 2002 yılında Tofaş-Fiat Kayseri ana bayi Tanver A.Ş de “Servis Mühendisi” olarak iş hayatına başladı.2003 yılında Birlik Mensucat A.Ş. de “İhzar ve Dokuma Makine Bakım Mühendisi” olarak çalışmaya başladı.2004-2012 tarihleri arasında Bakü-Tiflis-Ceyhan ham petrol boru hattında Sesmeke Ltd. Şti. de “Makine Bakım ve Operasyon Süpervizörü” olarak çalıştı.2012 tarihinde yine Bakü-Tiflis-Ceyhan ham petrol boru hattında NRC Çevre Koruma A.Ş. firmasında “Erzincan Bölge Müdürü" olarak çalışmaya başladı ve halen bu firmada “Operasyon Koordinatörü” olarak çalışmaya devam etmektedir.Makine Mühendisleri Odası Kayseri Şubesi Erzincan İl Temsilciliği Yönetim Kurulunda Haziran 2016 tarihinden itibaren görev almıştır.Basketbol ve voleybol oynamak, yürüyüş yapmak, para ve pul koleksiyonu yapmak, kitap okumak özel ilgi alanlarıdır.
 AHMET ARDUÇ-ÜYE

30 Temmuz 1986 Erzincan’da doğdu.
Erzincan Anadolu Lisesinden sonra 2004 de Erzurum Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümünü bitirdi.
2008-2014 yıllarında Makine Mühendisleri Odası Aksaray İl Temsilciliği, 2014 yılından beri de NRC Çevre Koruma Atık Yönetimi ve Arıtma Hizmetleri A.Ş. de Operasyon ve Bakım Şefi olarak çalışmaktadır.2019 yılından itibaren Erzincan Makina Mühendisleri Odası Temsilciliğinde Üye olarak görev almıştır.Kitaplar, Balık tutmak ve arabalar özel ilgi alanlarıdır.
 


KIRŞEHİR İL TEMSİLCİLİĞİ