BASINÇLI EKİPMANLARDA CE İŞARETLEMESİ UYGULAMA REHBERİ

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Bu kitap Makina Mühendisleri Odası Ankara Şube bünyesinde kurulmuş olan ‘AB Teknik Mevzuatı ve CE Uygulamaları Komisyonu‘ tarafından bir yıldan uzun süren bir çalışmanın sonucunda ortaya çıkmıştır.
Bu süreçte Komisyon bir yandan ilgili kamu kurumlarının kanallarını kullanarak bilgilenmesini sürdürürken bir yandan da tasarımcıları, imalatçıları ve meslektaşlarımızı bilgilendirmeyi sürdürmüştür. Bu kapsamda MMO Ankara Şube bünyesinde ve Organize Sanayi Bölgesi OSTİM‘de konuyla ilgili bilgilendirme ve eğitim çalışmaları yapılmıştır.
Ankara Şube Komisyonu, bu kitabın hazırlık çalışmalarını, MMO Genel Merkezi bünyesinde kurulmuş olan AB Teknik Mevzuatı ve CE Uygulamaları Komisyonu`nun 28.04.2002 tarihinde yapmış olduğu toplantıda alınan karar gereğince Mayıs 2002 tarihinde başlatmıştır. Ortaya çıkan kitabın başta meslektaşlarımız olmak üzere, ülkemizin makina tasarım ve imalat sektöründe yer alan insanlarına yararlı olacağı inancındayız.
Kitapta;
• CE işaretlemesi: AB mevzuatı ve sorumluluklar
• Makinalar için uygulama rehberi
konuları ile ilgili bilgiler yer almaktadır.

Yayın No: 
325
Sayfa Sayısı: 
152
Kitap Türü: 
Teknik Kitaplar