DÜNDEN BUGÜNE TÜRKİYE'NİN SANAYİLEŞME SÜRECİ

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

TMMOB adına Makina Mühendisleri Odası tarafından 11-12 Aralık 2015 tarihlerinde Ankara’da düzenlenecek olan TMMOB Sanayi Kongresi, ilk kez 1962 yılında düzenlenmiş ve o günden bugüne ülke sanayisi ve ekonomisi üzerine değerlendirmelerin, analizlerin üyelerimiz ve kamuoyu ile paylaşıldığı geniş katılımlı bir platform olmayı sürdürmüştür.
Bu yıl yirmincisini düzenleyeceğimiz TMMOB Sanayi Kongresi 2015 etkinliğinin ana teması “Başka Bir Sanayileşme Mümkün” olarak belirlenmiştir.
ODTÜ’lüler Bülteni Yayın Kurulu ve TMMOB Makina Mühendisleri Odası Sanayi Çalışma Gurubu’nun birlikte gerçekleştirdiği çalışmaların bir araya getirilmesi ile oluşturulan bu kitapta, Türkiye’nin sanayileşme öyküsü, izlenen sanayi politikaları ve sorunlar konunun uzmanları tarafından irdelenmiştir.
“Dünden Bugüne Türkiye’nin Sanayileşme Süreci” kitabının, Kongre katılımcılarına, üyelerimize ve sanayileşme mücadelesine katkı sağlayacağına olan inancımızla değerli yazarlarımıza, ODTÜ’lüler Bülteni Yayın Kuruluna, TMMOB MMO Sanayi Çalışma Grubuna ve kitabı yayıma hazırlayan yayın birimi çalışanlarımıza teşekkür ederiz.

TMMOB Makina Mühendisleri Odası
Yönetim Kurulu

 

Yayın No: 
651
Yayın Yeri: 
ANKARA
Kitap Türü: 
Etkinlik Kitapları