III. KALİTE SEMPOZYUMU TARTIŞMALAR - PANEL KİTABI

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Ülkemizde kalite adına abartılan bir çok çalışma sonuçta karın yükseltilmesine endeksli çabalardır. Bu alanda da populist yaklaşımlar, belge ve eğitim programları spekülasyonu sözkonusu olmuştur.
Üretimi kolaylaştıran, niteliğini düzelten ve arttıran, geleceğe dönük olarak yaratıcı faaliyetlerin önünü açan, çalışanların maddi gereksinimlerini karşılama yanında insanlara bütünsel olarak değer veren bir yaklaşım egemen olamamıştır. Bu soruna çözüm üretmek amacıyla düzenlediğimiz sempozyumumuzda yapılan tartışmalar ve "Avrupa Birliği Teknik Mevzuatı Kapsamında Kobilerde CE Uygulamaları Sorunlar ve Çözümler" başlıklı panelimiz kitapta yer almaktadır. Etkinliğin oturum başlıkları şöyledir:

· Türkiye- AB İlişkileri Kapsamında Ulusal Program ve Kalite Süreçleri

· Türkiye- AB İlişkileri Sanayi Süreçleri ve Kalite

• Türkiye - AB ilişkileri Kapsamında Emek Süreçleri

Yayın No: 
320-2
Sayfa Sayısı: 
46
Kitap Türü: 
Etkinlik Kitapları