MAKİNA TEORİSİ-I MEKANİZMA TEKNİĞİ

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Odamız, bilimi ve tekniği toplum yararına sunmayı temel alan bir anlayış içerisinde yürüttüğü yayın faaliyetlerine büyük önem vermekte olup, uzmanlık alanımıza giren konularda üyelerimizin ve ilgili teknik personelin bilgi birikiminin arttırılması ve gelişen teknolojiden yararlanması için çalışmalarını sürdürmektedir.

Üyelerin meslek alanlarındaki gereksinim ve taleplerini dikkate alarak gelişen sanayi uygulamalarında eğitim gereksinimin karşılanmasını sürekli gündeminde tutan Odamız, makina mühendisliği alanında temel konulardan biri olan makine teorisi ve mekanizma tekniği başlığında doğru ve yeterli bilgiye ulaşmak, bilgi ve deneyimin erişebilir olmasını sağlamak, bilgi ve deneyimin meslek alanımızın tüm konularında olduğu gibi bu konuda da yaygınlaşmasını sağlamak amacı ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Makina Teorisi-1 Mekanizma Tekniği Kitabının, üniversitelerin makina mühendisliği bölümlerinde okumakta olan tüm öğrencilerimize ve meslektaşlarımıza yararlı olmasını dileriz.

Makina Teorisi, mekanizma tekniği konularında mesleki birikimini ufuk açıcı, yol gösterici ve kapsamlı anlatımıyla hazırladığı Makina Teorisi-1 Mekanizma Tekniği kitabı aracılığıyla Makina Mühendisleri Odasına kazandırıp bizlere sunan sayın hocamız Prof. Dr. Eres Söylemez’e ve kitabı baskıya hazırlayan Odamız çalışanlarına emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Yayın No: 
723
Yayın Yeri: 
Ankara
Sayfa Sayısı: 
468
Kitap Türü: 
Teknik Kitaplar