ÖĞRENCİ ÜYE KURULTAYI 2003 KİTABI

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

8 Mart 2003‘de Ankara‘da gerçekleştirilen TMMOB Makina Mühendisleri Odası Öğrenci Üye Kurultayı 2003 kitabında yaklaşık bir yıl süren kurultay çalışmaları yer almıştır. Kitapta kurultay alt başlıkları ve Mevcut Durum Analizi hakkında yapılan tartışmalar sonucunda Şubelerimizde ortaya çıkan görüşler ile öğrenci üyelerimizin kurultaydaki tartışmaları bulunmaktadır.
2003 yılı itibarıyla 4000 öğrenci üyeye sahip olan Odamız, bu kurultayla üniversitelerin makina, endüstri-sanayi, işletme, uçak, havacılık ve uzay mühendisliği bölümlerinde okuyan öğrenci üyelerimize, üniversitelere ve eğitime, sorunlarına ve çözümlerine dair düşüncelerini, önerilerini ortaya koyarak tartışabilecekleri özgür bir platform açma amacını hayata geçirmiştir.
İlki 1999‘da yapılan Öğrenci Üye Kurultayı‘nın üçüncüsünde "Üniversiteler ve Bilim Neye Hizmet Etmeli?" ana başlığında üniversiteler, Bilim, mevcut eğitim durumu tartışılmış, talepler ve çözüm önerileri dile getirilmiştir.

Yayın No: 
322
Yayın Yeri: 
ANKARA
Sayfa Sayısı: 
168
Kitap Türü: 
Etkinlik Kitapları