SAFRANBOLU&AMASRA GEZİSİ 06-07 EKİM 2018

×

Hata mesajı

  • User warning: The following module is missing from the file system: gmap. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/html/includes/bootstrap.inc).
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Kocaeli Şubesi

Sosyal Etkinlikler Kapsamında organize ettiğimiz Safranbolu&Amasra turumuz 06-07 Ekim 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Düş Patikası Turizm rehberliğinde planlanan gezimizin ön kayıtları için şubemiz 262 3246933/122 Sibel Kahya ile iletişim kurabilirsiniz.

1.GÜN Cumartesi

Saat 06:00 da belirtilen duraktan hareketle Karabük üzerinden Safranbolu’ya ulaşıyoruz. Serbest kahvaltımızın ardından Safranbolu’yu gezmeye başlıyoruz. Kaymakamlar Evi, Cincin Hanı, Hamam, Mehmet Paşa Camii, Hükümet konagı ve Saat Kulesi gezilerimizin ardından tarihi çarşılarda alışveriş ve kahve için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından Tokatlı Kanyonu üzerinde bulunan Cam Teras’ı ve Su Kemerlerini gezdikten

sonra Bulak köyünde bulunan Mencilis Magarası'na hareket ediyoruz.

Mağarayı yürüyerek gezeceğiz ve mağara tüm misafirlerimizi adeta büyüleyecektir. Gezilerimizin ardından Otelimize yerleşiyoruz .

 

2.GÜN Pazar

Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılarak bir Bektaş­i köyü olan Yörük Köyüne gidiyoruz. Yörük Köyünde Kaymakçıoğlu Evleri, Sipahi Konağı, Hacı Kavas ve eski çamaş­ırhaneyi geziyoruz ve köy sokaklarında fotoğraf molaları veriyoruz. Yörük köyü gezimizin ardından Amasra’ya hareket ediyoruz. Amasra’yı tepeden görebilecegimiz Bakacak Tepesinde fotograf moalsı verdikten sonra müze kent olan Amasra’yı gezmeye ba­lıyoruz. Amasra gezimiz sırasında ögle yemeğimizi ünlü balık restoranlarında yiyoruz.

Amasra’da Amasra Kalesi, Surlar, Oymacılar Çar­ısı, Ceneviz armalarıve Çekiciler Çar­şısını gezdikten sonra dönüş­e geçiyoruz.

 

Ücret:

İki Ki­şilik Odada Kiş­i baş­ı: 279,-TL

Tek Ki­şi Farkı: 329,-TL

02 – 06 Ya­ Çocuk 179, - TL

07 – 12 Ya­ Çocuk: 229,-TL

Bonus özelliği bulunan kartlara 10 TL fark ile 5 Taksit yapılmaktadır.

ÖN KAYIT İÇİN : 262 3256933/122 SİBEL HN.