CİVATALI BAĞLANTILARDA PERSONEL YETERLİLİĞİ EĞİTİMLERİMİZ DEVAM EDİYOR.

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Kocaeli Şubesi

Bakım Personeline yönelik oluşturulan, Uygulamalı Eğitim merkezimizin yeni binasında eğitimler verilmeye başlandı. 

Şubemiz, TS EN 1591-4 ‘Cıvatalı Bağlantılarda Personel Yeterliliği standardı kapsamında “Civatalı Bağlantılarda Sıkılık (Torklama)” eğitimleri gerçekleştirmektedir. Bu  eğitimler ilk olarak TÜPRAŞ ve TEKFEN çalışanlarına yönelik başlamıştır. 

Uzman üyemiz Sayın Hasan VENEDİKOĞLU Hocamızın öncülüğünde ve eğiticiliğinde, toplam 6 eğitmen ile planlanan sertifika Programı 3 gün sürmektedir.Daha çok borulama ve bakımcı personelin katılım sağladığı eğitim; teorik bölüm ve bitiminde gerçekleştirilen sınav ve bir tam gün uygulama ve sınavından oluşmaktadır. 14-15-16 Ocak 2019 itibariyle 5. gerçekleştirilmekte olan Torklama Eğitimleri ile Ülkemiz sanayisinde bakım ve proje uygulamalarında flanşlı bağlantıların hazırlık, uygulama ve kalite kontrol aşamalarının, referans ve prosedürlerinin, standartlara uygun kalitede yapılması amaçlanmaktadır.

Eğitimler Şubat sonuna kadar TÜPRAŞ ve Taşeronlarına verilmeye devam edilecektir. Planlanan takvim sonrasında tüm Endüstriyel firmaların katılıma açık olarak sürdürülecektir.