ENDÜSTRİYEL TESİSLERDE ENERJİ VERİMLİLİĞİ EĞİTİMİ 10.07.2017 TARİHİNDE MMO UEM BİNAMIZDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

×

Hata mesajı

  • User warning: The following module is missing from the file system: gmap. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/html/includes/bootstrap.inc).
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Kocaeli Şubesi

Makina Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi bünyesinde bulunan Uygulamalı Eğitim Merkezimizde (UEM) bir ilke imza atıldı. Philsa Philip Morris Sabancı Sigara ve Tütüncülük San. Ve Tic. A.Ş ve Makin Mühendisleri Odası Kocaeli Şube birim yöneticilerimiz tarafından Uluslararası olarak koordine edilen “Endüstriyel Tesislerde Enerji Verimliliği” eğitimi 10.07.2017 tarihinde MMO UEM binamızda gerçekleştirildi.

Firmanın; Türkiye, Almanya, Hollanda, Ukrayna, Kaakistan, İsviçre, Senegal, Portekiz, Güney Afrika, Sırbistan, Ürdün gibi Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerindeki işletmelerinde Enerji konusundan sorumlu 16 mühendis eğitimimize katılım sağladı.

Eğitimimizde; Enerji tüketen endüstriyel sistemlerin daha verimli kullanılması için teorik aktarılan bilgiler tesisteki uygulama üniteleri ile desteklenmektedir. 2009 yılından bu güne Enerji Verimliliği Kanunu kapsamında Enerji yöneticisi eğitimlerini yürüten ilk yetkilendirilmiş kurum olan  odamız böylesi bir eğitim ile çalışmalarını uluslararası alana taşımış, kentimizi ve ülkemizi yurtdışına tanıtma fırsatı yaratmıştır. İşletmeler ile İşbirliği ve bu düzeydeki çalışmaların artması için çalışmalarımıza devam edilecektir.