MAKİNA MOBİL UYGULAMA ANDROİD VE IOS’DA KULLANIMA HAZIR!

×

Hata mesajı

  • User warning: The following module is missing from the file system: gmap. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/html/includes/bootstrap.inc).
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Kocaeli Şubesi

Üyelerimizin, öğrencilerimizin ve meslektaşlarımızın Odamıza daha kolay ulaşmasını sağlamak için hayata geçirdiğimiz ‘’Makina Mobil’’ uygulama kullanıma hazır.

 

Üyelerimizin Meslek Odası ile daha fazla etkileşime geçmesini sağlayacak olan bu uygulama üyelerimize birçok kolaylık sağlayacak özellikler ile gelişmeye devam edecektir.

Üyelerimizin uygulamayı indirdikten sonra TC Kimlik numaraları ile ve  üye sicil numaraları ile giriş yapabilirler. Uygulama indirildikten ve giriş yapıldıktan sonra ise bilgilerini değiştirme ve geliştirme imkanı bulabilirler.