MESLEKTAŞLARIMIZA ÜYE ZİYARETLERİNDE BULUNDUK.

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Kocaeli Şubesi

Kasım ayı'ı içerisinde meslektaşlarımızı ziyaret ederek, oda faaliyetleri, teknik hizmetler konularında  bilgi aktardığımız, üyelerimizin şubemizden beklentilerini ve önerilerini aldığımız, işyeri toplantıları gerçekleştirdik.

Üye ziyaretleri kapsamında;  

3 KASIM 2020

  *İşyeri temsilcimiz Musa Ceylan ve meslektaşlarımız Özgür Öktem ve Mert Konak ile İZOCAM’da bir araya gelerek işyeri temsilcisi mekanizmasını ve oda çalışmalarını konuştuk.

* Fevzi Bedir hocamız ile Gebze Teknik Üniversitesi'nde bir araya geldik.

4 KASIM 2020

* İşyeri temsilciliği mekanizmasını ve oda çalışmalarını görüşmek için işyeri temsilcimiz Tuğrul Bölükbaş ve meslektaşlarımız Fatih Yücetepe ve Yasin Kılıç’ı Gebze Belediyesi’nde ziyaret ettik.

5 KASIM 2020

* İşyeri temsilciliği ve oda çalışmaları hakkında konuşmak adına Kocaeli Üniversitesi'nde işyeri temsilcimiz Prof.Dr. Aziz Armağan Arıcı ve meslektaşımız, Öğretim Üyesi Dr. Yıldız Şahin ile bir araya geldik.

* Özka Lastik'te işyeri temsilcimiz İlhan Atalay ve meslektaşımız Fevzi Arslan ile işyeri temsilciliği mekanizmamız ve oda çalışmaları üzerine sohbet ettik.

6 KASIM 2020

* İşyeri temsilciliği ve oda çalışmaları üzerine sohbet etmek üzere işyeri temsilcimiz Lokman Fatih Soylu ile TSE’de bir araya geldik.

* İşyeri temsilciliği ziyaretlerimize MPK Kontrol’de devam ettik. İşyeri temsilcimiz Ozan Bingöl ve meslektaşlarımız Hasan Can Polat ve Veyse Esmer ile oda çalışmalarımız ve işyeri         temsilciliği mekanizması üzerine sohbet ettik.

* İşyeri temsilcimiz Edem Sinan Sapaz ve meslektaşımız Muhammed Ali Karadağ ile işyer temsilciliği mekanizması ve oda çalışmalarını konuşmak için TST TAMSAN’da bir araya geldik.

12 KASIM 2020

* Üyemiz Özcan TARAS ın fotoğraf sergisini ziyaret ettik. 

 

KENDİLERİNE ODAMIZA ZAMAN AYIRDIKLARI İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.