MMO IV.ENERJİ VERİMLİLİĞİ KONGRESİ'NE ÇAĞIRDI

×

Hata mesajı

  • User warning: The following module is missing from the file system: gmap. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/html/includes/bootstrap.inc).
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Kocaeli Şubesi

Makina Mühendisleri Odası (MMO) 13-14 Ekim’de Kocaeli Üniversitesi Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek 4. Enerji Verimliliği Kongresi’ne herkesi davet etti. Oda binasında yapılan açıklamaya Şube Başkanı Ünal Özmural, Şube Müdürü Alpaslan Güven, Yönetim Kurulu Üyeleri Fahri Aloğlu, Ömer Aydın, Serkan Demir ve Basın Yayın Halkla İlişkiler Sorumlusu Sibel Kahya katıldı.

Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Enerji Verimliliği Kongresi Kocaeli Üniversitesi Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kongre ve Kültür Merkezi’nde Kocaeli Üniversitesi, Yalova Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi ve İzzet Baysal Üniversitesi öğretim üyeleri ve yaklaşık 250 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilecek. Makine Mühendisleri Odası’nda yapılan basın açıklamasında bu kongreyi anlatan Şube Başkanı Ünal Özmural ‘13-14 Ekim 2017 tarihinde dördüncüsünü düzenleyeceğimiz Enerji Verimliliği Kongre’sinde, Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Oturumları, Panel ve Forumlar aracılığıyla ülkemizin dört bir yanındaki sektörle ilgili akademisyenler, kamu ve özel sektör yetkilileri, sektörde ürün ve hizmet üreten firmalar ve işletmelerin bilgi ve deneyimlerini paylaşmaları, mühendis ve teknik elemanların buluşmaları amaçlanmıştır.Enerji verimliliği ülkemiz artan enerji talebinin riskine karşılık en kolay, en ucuz ve doğrudan bir yoldur. Hali hazırda ülkemizin yaklaşık olarak bina sektöründe %30 sanayi sektöründe &40 ve ulaşım sektöründe %15 olmak üzere enerji tasarruf potansiyeli mevcuttur’ şeklinde konuştu.