“MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI DART TURNUVASIYLA ÜYELERİNİ BİRARAYA GETİRDİ.”

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Konya Şubesi

“MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI DART TURNUVASIYLA ÜYELERİNİ BİRARAYA GETİRDİ.”

                   Kuruluş amacı üyelerine ve topluma hizmet etmek olan Odamız, üyelerimize sunmuş olduğu teknik hizmetlerin yanında sosyal ve kültürel birçok etkinlik düzenleyerek üyelerimizin aileleri ile birlikte güzel vakit geçirmelerini de sağlamaktadır. “3. GELENEKSEL DART TURNUVASI ” bu etkinlikler kapsamında oda hizmet binamızda düzenlenmiş, üyelerimiz aileleriyle birlikte günün stresinden uzak vakit geçirme imkanı bulmuşlardır. 

                   Üyelerimiz ve ailelerinin katılımı ile Odamız Hizmet Binasında gerçekleştirilen turnuvaya toplam 74 Odamız üyesi aileleriyle birlikte iştirak etmiştir. 4 erli gruplar halinde, 15 yaş üstü erkekler ve bayanlarla, 15 yaş altı çocuklar olarak 3 ayrı kategoride düzenlenen turnuva sonucunda; 15 yaş üstü erkeklerde H. Cenk ALAYBEYOĞLU birinci olurken, Hasan SARPER ikinci, Yakup ÖKÇE üçüncü olmuştur. Bayanlar kategorisinde Gamze DOĞAN birinci olurken,  ikinci Ayşe Nur BÖGE, Gülseren İNCELİ üçüncü olmuştur. 15 yaş altı kategorisinde ise Yusuf ÖKÇE birinci, M. Elif AKER ikinci, Talha Esat AKSOY üçüncü olmuştur. Dereceye girenlere kupaları ile turnuvaya katılan diğer üyelere hediyeleri Şube Yönetim Kurulumuz tarafından taktim edilmiştir.

                   Oda üyeleri arasındaki dayanışma ve dostluğu geliştirmenin amaçlandığı turnuvada ayrıca, yoğun çalışma temposu içerisinde beyinsel yorgunluğun atılarak bedensel zindeliğin kazanılması, daha önceki yıllarda olduğu gibi muhabbet ve dostluk ortamının tesis edilmesi de hedeflenmiştir.             

Odamız, üyelerimize mesleğimizi ve toplumumuzu ilgilendiren her konuda destek olmaya dün olduğu gibi bugünden sonrada devam edecektir. Bütün meslektaşlarımızın Dart Turnuvasına göstermiş oldukları ilgileri bizi mutlu etmiştir. Gücünü üyelerinden alan Odamızın her türlü organizasyonuna yoğun katılım sağlayan üyelerimize teşekkür ederiz.  

 

                                                                                                                                                             Dr. Aziz Hakan ALTUN

                                                                                                                                                                         Başkan