ETKİNLİK

×

Hata mesajı

  • User warning: The following module is missing from the file system: gmap. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/html/includes/bootstrap.inc).
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Konya Şubesi

YÖNETİM KURULUMUZ KAN BAĞIŞI KAMPANYASI BAŞLATTI.

       Türk Kızılay`ı yetkilileri tarafından yapılan açıklamalarda kış aylarında kan bağışlarının azaldığı ifade edilmiş, Kızılay kan stoklarında azalma olduğu belirtilmiştir. Tüm vatandaşları ülke genelinde kan bağışı konusunda destek olmaya çağıran yetkililer yapmış oldukları açıklamalarda 1 ünite kanın 3 can kurtaracağı ifadesine yer vererek kanın sürekli bir ihtiyaç olduğuna vurgu yapmışlardır.

       Türk Kızılay`ı tarafından yapılan kan bağışı açıklamaları ve kan stoklarındaki azalmayı göz önünde bulunduran yönetim kurulumuz Zafer Meydanı yürüyüş yolunda bulunun Kızılay Kan Merkezine kan bağışında bulunmuştur.   

       Düzenlenen bu etkinlikte Şube Başkanımız Ö.Erdoğan DURANSOY,

       Makina Mühendisleri Odası olarak her türlü sosyal sorumluluk projesine destek olmaya çalıştıklarını belirtmiştir.

       DURANSOY açıklamasında "Bu tür faaliyetleri gerçekleştirmekten mutluluk duyuyoruz. Her zaman olduğu gibi bugün de sosyal bir kurum olmanın gereğini yerine getirmiş bulunuyoruz. Herkesin yaşarken diğer fertlere karşı görevleri bulunmaktadır. Bu görevlerin en başında da insanların diğer insanları düşünmesi, ihtiyaç sahiplerine el uzatması gelmektedir. Fırsat bulanların kan vermesi hem kendi sağlıkları hem de kan ihtiyacı bulunan vatandaşlarımızın bu ihtiyaçlarını karşılaması açısından çok önemlidir. Bu sebeple tüm üyelerimizi ve vatandaşlarımızı kan bağışında bulunmaya davet ediyorum" demiştir.