BAKIM TEKNOLOJİLERİ YEREL SEMPOZYUMU SAKARYA'DA GERÇEKLEŞTİRİLECEK

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Bakım Teknolojileri Yerel Sempozyumu, Kocaeli Şube Sakarya İl Temsilciliğimiz yürütücülüğünde 29-30 Kasım 20019 tarihinde Sakarya Üniversitesi Kongre Merkezinde gerçekleştirilecektir.

TMMOB  Makina Mühendisleri Odası, mühendisliğin önemli faaliyet alanlarından biri olan bakım konusunda teknolojik gelişmeleri irdelemek, bu alanda bilgilenme ve bilinçlenme yaratmaya yönelik açılımları sunmak, alternatifler üretmek amacıyla Bakım Teknolojileri Kongre ve Sempozyumları gerçekleştirmektedir.

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Sakarya İl Temsilciliği yürütücülüğünde 29-30 Kasım 2019 tarihlerinde Sakarya Üniversitesi Kongre Merkezinde gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz Bakım Teknolojileri Yerel Sempozyumu, #bakim verimliliktir ana temasıyla, bakım teknolojileri ve uygulamalarının inceleneceği bir platform olacaktır.

Sempozyumumuzda, Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Oturumları ve Seminerler aracılığıyla, konusunda uzman olan kişi ve kuruluşların, akademisyenlerin, sektörde ürün ve hizmet üreten firma ve işletmelerin bilgi ve deneyimlerini paylaşmaları, mühendis ve teknik elemanların buluşturulması; ayrıca sergi organizasyonuyla da firmaların kendilerini tanıtabilmeleri amaçlanmaktadır.

29-30 Kasım 2019 Tarihlerinde  Sakarya Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezinde  düzenleyeceğimiz ‘’2019 Bakım Teknolojileri Yerel Sempozyumu’’ etkinliğimizin programı ekte tarafınıza sunulmuştur.

Sempozyum programı için tıklayınız