ONAYLANMIŞ KURULUŞ FAALİYETLERİMİZE YÖNELİK EĞİTİM GERÇEKLEŞTİRİLDİ

×

Hata mesajı

  • User warning: The following module is missing from the file system: gmap. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/html/includes/bootstrap.inc).
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

01.02.2018 tarihinde NANDO’da duyurulmasının akabinde Asansör Yönetmeliği kapsamında Onaylanmış Kuruluş olarak yetkilendirilen Odamız Asansör Kontrol Merkezinin onaylanmış kuruluş faaliyetlerinin tüm Şube etkinlik alanlarına yaygınlaştırılması amacıyla eğitim düzenlendi.

29-30 Haziran ve 1-2 Temmuz 2018 tarihinde TMMOB Teoman Öztürk Öğrenci Evi’nde gerçekleştirilen söz konusu eğitime aşağıda isimleri yer alan Teknik Görevlilerimiz katıldı.

 

Adı Soyadı

Şube

1

Nusret Can Özen

Adana

2

Ömer Ürger

Adana

3

Oğulcan B.Karaçoban

Ankara

4

Taner Irmak

Ankara

5

Murat Şimşek

Ankara

6

Taylan Başak

Ankara

7

Cem Akar

Ankara

8

Engin Balık

Ankara

9

Alper Topçu

Ankara

10

Melek Meşhur

Antalya

11

Osman Samet Özdemir

Antalya

12

Ethem Kayhan Kaymakçı

Denizli

13

Emre Aydınlı

Denizli

14

İlyas Batbay

Diyarbakır

15

Engin Koyun

Diyarbakır

16

Hakan Şeker

Diyarbakır

17

Ramadan Korkmaz

Edirne

18

İbrahim Küçükaçıl

Eskişehir

19

İrfan Atcıuşağı

Gaziantep

20

Aydın Arat

İstanbul

21

Ayberk Sarıdede

İstanbul

22

Hasan Kütük

İstanbul

23

Onur Sayman

İzmir

24

Nefdal Mengi

Kayseri

25

Murat Kınık

Kayseri

26

Safa Kılıç

Kayseri

27

İsmail Dal

Kocaeli

28

Mehmet Akcan

Konya

29

Yücel Kürklü

Konya

30

Hasan Fırat

Mersin

31

Deniz Çelik

Mersin

32

Mehmet Ali Güner

Mersin

33

Soner Akyıldız

Samsun

34

Fatih Şanlı

Trabzon

35

Yusuf Bostan

Trabzon

36

Ayhan Hilalcı

Zonguldak

37

Tahsin Karaarslan

Zonguldak

 

 

 

 

Eğitici ve Sorumlu Personel

 

1

M.Berkay Eriş

İzmir

2

S.Zafer Güneş

İzmir

3

Bülent Göksülük

Merkez