TAM KAPANMA DÖNEMİ DUYURUSU

×

Hata mesajı

 • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
 • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
 • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
 • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
 • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
 • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Sevgili Üyelerimiz, 
 
Bilindiği üzere İçişleri Bakanlığının koronavirüs (COVID 19) salgınının toplum sağlığı ve kamu düzen açısından oluşturduğu risk yönetme, sosyal izolasyonu temin, fiziki mesafeyi koruma ve hastalığın yayılım hızını kontrol altında tutma amacıyla 14.04.2021 tarihinde yayınlamış olduğu Kısmi Kapanma Genelgesi tedbirlerine yönelik ek olarak 26.04.2021 tarihinde Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nde alınan kararlar doğrultusunda; halihazırda uygulanmakta olan kısmi kapanma tedbirlerine yeni önlemler eklenerek 17.05.2021 tarihine kadar tam kapanma dönemine geçilmiştir.

Bu doğrultuda Odamız tarafından alınan önlemler şu şekildedir;

 • Odamız ve Şubelerimizde çalışan arkadaşlarımızın sayısı sağlık açısından en aza indirilmiştir ve genel olarak evden çalışmaya yönlendirilmişlerdir.
 • Bu süreçte üyelerimizden ricamız hem kendi sağlıklarını korumak hem de başkalarının sağlıklarını korumak açısından Oda ve Şubelerimizi ziyaret etmemeleridir.
 • Bizlere telefon ile ulaşılabilir, ilgili işlemlerinizi makina.mmo.org.tr ve makina mobil uygulamamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
 • Belgelerinizi internet üzerinden yapacağınız başvuru ile alabilirsiniz.
 • Üyelik hizmetleri (üyelik, üyelik belgesi, SMM başvurusu, eğitim/seminer başvurusu, aidat ödeme ve aidat muafiyet başvurusu vb.) de online platformlar üzerinden yapılacaktır.

Üyelerimizin ve halkımızın sağlığı konusunda taşıdığımız sorumluluk gereğince geçici olarak uygulamaya koyduğumuz bu önlemler nedeniyle oluşacak aksaklıklar için şimdiden özür diliyor, tüm üyelerimizin üzerlerine düşen sorumluluğu yerine getireceğine ve bu durumu anlayışla karşılayacağına inanıyoruz.

Bizim için değerlisiniz,
CORONA Günlerini, Dayanışma İle Birlikte Aşacağız. 

Sağlıklı ve güzel günlerde birlikte olmak dileğiyle