GÜVENLİ AİDAT ÖDEME

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

GÜVENLİ AİDAT ÖDEME

 

 

Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz, TCKimlik No ve Sicil Numarası ile  aidat borcunuzu görüntüleyebilir ve ödeyebilirsiniz. https://aidat.mmo.org.tr sitesinden tckimlik ve siciliniz  ile kendi aidat bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

 

Aidat Borcumu nasıl ödeyebilirim?

Sanal Ödeme https://aidat.mmo.org.tr sayfasından TCKimlik ve Oda sicilinizle giriş yaparak ödeme yapabilirsiniz. Aidat borcunuzu görüntülediğiniz sayfa da borcunuzun kaç aylık bölümünü ödeyeceğine karar verip Ödeme Yap butonuna tıkladıktan sonra  Ortak Ödeme Sayfasına yönlendirileceksiniz. Kredi kartı ve taksit bilgilerinizi girerek ödemeyi gerçekleştirebileceksiniz.

 

Aidat borcum hatalı ne yapmalıyım?

Şubeniz ile  iletişime geçebilir ve görevlilerle durumu değerlendirip gerekli düzeltmenin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

 

Siteniz Güvenli mi?

Aidat borcunuzu Ortak Ödeme Sayfası ile ödeyeceğinizden Kredi kartı bilgilerinize 3. şahıslar tarafından erişilemeyecektir.

 

Kredi kartı bilgilerim sizin tarafınızdan kaydediliyormu?

Hiç bir şekilde kredi kartı bilginiz tarafımızdan izlenmemekte ve kaydedilmemektedir. Ortak Ödeme Sayfası sayesinde bu bilgiler Bankanız  ile sizin aranızda gizli kalmaktadır.

 

Yanlış ödeme yaptım ne yapmalıyım?

Bağlı olduğunuz şubeile iletişime geçerek şayet ödediğiniz tutar tahakkuk edilen borcunuzdan fazla ise Kredi kartı ödemeleri iade kuralları çerçevesinde ödediğiniz tutarı geri alabilirsiniz.

 

Makbuzumu nasıl alabilirim?

Makina  Mühendisleri Odası Genel Merkezi veya Şubelerinden herhangi birinden makbuzunuzu e-posta olarak isteyebilir veya şubeye giderek alabilirsiniz.

 

Ödemeyi gerçekleştirdim ancak aidat borcum eksilmedi ne yapmalıyım?

Ödeme yaptıktan sonra, aidat borcunuzun ödediğiniz miktarda eksildiğini göreceksiniz. Ancak buna karşın aidat borcunuz düşmedi ise, bu durumu e posta ve/veya telefon ile Makine Mühendisleri Odası Genel Merkezi Muhasebe Bölümü’ne bildirebilirsiniz. Banka kayıtları incelenecek ve gerekli düzeltmeler yapılacaktır. Her hangi bir ihtilaf durumunda banka kayıtları esas alınacaktır.

 

Ödememi iptal edebilir miyim?

Ödemenizi istediğiniz anda iptal edebilirsiniz bunun için şubeniz ile  iletişim kurabilirsiniz.

 

Üye Portalı girişi için ne yapmalıyım?

https://uye.mmo.org.tr sayfasında şifreniz yoksa yeni bir şifre almanız gerekmektedir. Eğer daha önceden e-posta bilginizi kaydettirmediyseniz size şifre gelmeyecektir. Şubenizi arayarak e-posta ve GSM bilginizi güncellemeniz gerekmektedir.

 

Taksit ve Banka kartları bilgisi