48. DÖNEM EİM MEDAK BELİRLEME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

48. Dönem Endüstri - İşletme Mühendisliği Meslek Dalı Ana Komisyonu (EİM MEDAK) belirleme toplantısı 31 Ekim 2020 tarihinde 47. Dönem EİM MEDAK üyeleri ve 48. Dönem Şube EİM MDK temsilcilerinin katılımı ile online olarak gerçekleştirildi.

Oda Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Yener ve Oda Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Elif Öztürk’ün konuşmaları ile açılan toplantıda katılımcılar söz alarak komisyonun 47. Dönem çalışmalarına yönelik değerlendirmelerde bulunarak 48. Dönem için beklentilerini ilettiler.

İsim önerilerinin alınmasının ardından belirlenen 14 aday üye ismi EİM MEDAK’ı oluşturmak için ataması yapılmak üzere Oda Yönetim Kuruluna iletildi.

Toplantıya Katılanlar

1

MERKEZ

YUNUS YENER

2

MERKEZ

ELİF ÖZTÜRK

3

MERKEZ

EGEMEN CEYLAN

4

MERKEZ

H.CEM ŞAVUR

5

ADANA

BURCU KIRKIN

6

ANKARA

TÜLAY YENER

7

ANTALYA

AZİZ UĞUR SAYILI

8

BURSA

ERGİN POLAT

9

BURSA

METİN SARIBAL

10

BURSA

BURCU KIRLI

11

DİYARBAKIR

MEHMET BARAN YAVUZ

12

DİYARBAKIR

NECATİ KAHRAMAN

13

EDİRNE

E.PINAR KESKİN

14

ESKİŞEHİR

FADİME GÖKKÜTÜK

15

ESKİŞEHİR

UMUR BUGAY GÜLER

16

GAZİANTEP

ALİ İSLAM

17

İSTANBUL

ELİF SOYVURAL

18

İSTANBUL

ALİ CAN ÖZALP

19

İZMİR

MURAT DEDEOĞLU

20

İZMİR

ALİ DAYIOĞLU

21

İZMİR

ECE GÜLTEKİN

22

KAYSERİ

ATAY İPEK

23

KOCAELİ

ERCAN ADAŞLIK

24

MERSİN

TUĞBA KÖRÜKÇÜ

25

SAMSUN

NURŞEN İŞMAN