MERKEZ ÖĞRENCİ ÜYE KOMİSYONU 4.TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

​47.Dönem Merkez Öğrenci Üye Komisyonu 4.Toplantısı “Şube çalışmalarının değerlendirilmesi, Öğrenci Üye Kurultayının Değerlendirilmesi” gündemi ile 4 Mayıs 2019 tarihinde Oda Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Toplantıya Şubelerimizden 25 öğrenci üyenin yanı sıra Oda Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Elif Öztürk, Oda Merkez Teknik Görevlileri Hüseyin Cem Şavur ve Meltem Özdemir katıldı.
 
Toplantıya aşağıdaki isimler katılım sağladı:

Elif Öztürk

Merkez

H. Cem Şavur

Merkez

Meltem Özdemir

Merkez

Kemal Arslan

Adana Şube

Özenç Özger

Adana Şube

Umut Kurt

Ankara Şube

Hasan Sağdıç

Ankara Şube

Aysu Deniz Toprak

Ankara Şube

Galip Berkay Işıldak

Antalya Şube

Bahadır Kaya

Bursa Şube

Azad Can

Diyarbakır Şube

Bilal Yiğit

Diyarbakır Şube

Kaan Kulaksız

Edirne Şube

Ali Burak Maraditli

Eskişehir Şube

Beril Güven

Eskişehir Şube

Ali Emirhan Eroğlu

Gaziantep Şube

Barış Yurdakul

İstanbul Şube

Türkü Su Çöğürcü

İstanbul Şube

Yusuf Saltuk Şimşek

İzmir Şube

İlke Bişkin

Kocaeli Şube

Özge Deniz Nacaksız

Kocaeli Şube

Ertan Çakır

Mersin Şube

Mehmet Berkil

Mersin Şube

Doğancan Üzüm

Samsun Şube

Yunus Emre Altay

Samsun Şube

Oğuzhan Temur

Trabzon Şube

Mustafa Türkan

Zonguldak Şube

Onur Bayrak

Zonguldak Şube