TMMOB, KATLİAMIN 4. YILINDA SOMA'DA OLACAK

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

13 Mayıs 2014 tarihinde Soma'da yaşanan ve 301 madencinin hayatını yitirdiği ülkemizin en büyük maden katliamının 4. yılında TMMOB olarak Soma''da geçekleştirilecek olan anma etkinliklerine ve mitinge katılıyoruz.

Soma Maden Faciası'nın 4. yılında gerçekleştirilecek etkinliklere TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin KORAMAZ, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Oda Yöneticilerimiz ve bölgede bulunan İl Koordinasyon Kurullarımız katılacak.

Etkinlikler kapsamında ilk olarak saat 13:30'da Soma Madenci Anıtı önünde TMMOB üyelerinin katılımı ile basın açıklaması geçekleştirilecek. Ardından saat 14:30'da Ege Linyit İşletmeleri (ELİ) önünde, "Soma İçin Adalet, Türkiye İçin Adalet" sloganıyla düzenlenen mitingekatılım sağlanacak. Mitingde TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz da konuşmacı olarak yer alacak.

Tüm üyelerimizi, tüm mühendis, mimar ve şehir plancılarını, tüm halkımızı 13 Mayıs Pazar Günü Soma'ya davet ediyoruz!