VASIFLANDIRMA EĞİTİMLERİ SÜRÜYOR

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Oda Teknik Görevlilerinin AKM kapsamında yetkilendirilmesi için 3-4-5 Kasım 2017 ve 10-11-12 Kasım 2017 tarihlerinde Periyodik Kontrol (Kaldırma Makinaları, Basınçlı Kaplar, İş Makinaları) Muayene Personeli Vasıflandırma Eğitimi gerçekleştirildi.

Online olarak webinar üzerinden yapılan eğitime aşağıda isimleri yer alan teknik görevlilerimiz katıldı.

 

Eğitime Katılanlar

Ali Şenyılmaz Adana Şube
Serkan Ahmet Çam Adana Şube
Ahmet Şafak Adana Şube
Ömer Ürger Adana Şube
Derya Irmak Adana Şube
Caner Bazdoğan Adana Şube
Serçin Üçkardeş Adana Şube
Zeki Çavan Adana Şube
Burçak Koruyucu Adana Şube
Çağrı Demir Adana Şube
Ulaş Recep Durbaş Adana Şube
Erdem Metin Antalya Şube
Sezen Elevli Antalya Şube
Ertuğrul Yazıcı Antalya Şube
Hasan Yılmaz Antalya Şube
Metin Şanal Antalya Şube
Nezih Kayahan Antalya Şube
Tülin Dunay Bursa Şube
Mustafa Cemal Özkan Denizli Şube
Bedi Uyar Denizli Şube
Süha Sergin Denizli Şube
Uğur Görüş Denizli Şube
İsmail Uyar Denizli Şube
Mutlu İrfan Denizli Şube
Orhan Bingöl Diyarbakır Şube
Mustafa Tuncer Diyarbakır Şube
Engin Koyun Diyarbakır Şube
Mehmet Zırığ Diyarbakır Şube
Mervan Özbek Diyarbakır Şube
Hakan Şeker Diyarbakır Şube
Tuna Kater  Eskişehir Şube
Emre Kılıç Eskişehir Şube
Erman Erden Eskişehir Şube
Serdar Gültutan Gaziantep Şube
Durdu Mehmet Karademir Gaziantep Şube
Muhammet Özer İzmir Şube
Oğuzhan Şengül Kayseri Şube
Murat Kınık Kayseri Şube
Birkan Süngü Kocaeli Şube
Tanfer Yeşiltepe Kocaeli Şube
Mustafa Kiraz Kocaeli Şube
Hasan Karagöz Kocaeli Şube
Bedrettin Polad Mersin Şube
Muhammed Bozar Mersin Şube
Erkan Türkmen Samsun Şube
Ali Yılmaz Trabzon Şube
Haktan Murat Güven Trabzon Şube

 

Eğitici ve Sorumlu Personel

N. Egemen Yılmaz İstanbul Şube
İlker Küpeli Kocaeli Şube
Hikmet Pekdur Adana Şube
Bülent Göksülük Oda Merkezi