Mersin Şubesi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

Kadın Mühendisler Komisyonu ile Yaza Merhaba Buluşması gerçekleşti.
14 Mayıs 2018
12 Mayıs 2018 tarihinde Kadın Üyelerimiz ve Kadın Öğrenci Üyelerimiz Güneş Park Enerji Kompleksinde Yaza Merhaba Buluşmasında biraraya geldi. Kadın Komisyonunun faaliyetleri ve yapılacak çalışmalar hakkında görüşüldü.
TSE Mersin İl Müdürlüğü ziyaret edildi.
11 Mayıs 2018
10 Mayıs 2018 tarihinde Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz TSE Mersin İl Müdürü Üyemiz Önder ÖGETÜRK'ü ziyaret etti. Asansör Yönetmeliği ve firmaların sorunları hakkında görüşüldü.
1 Mayıs İşçi Bayramını coşku ile alanlarda kutladık.
02 Mayıs 2018
1 Mayıs İşçi Bayramında emeğimiz, ülkemiz ve geleceğimiz için; Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, Silifke ve Tarsus Temsilcilik Yürütme Kurullarımız, Üyelerimiz ve çalışanlarımız ile birlikte TMMOB bayrağı altında alanlardaydık.
"8. Mersin İş ve Kariyer Fuarı"na katıldık.
30 Nisan 2018
25-26 Nisan 2018 tarihleri arasında PalmCity AVM'de düzenlenen "8. Mersin İş ve Kariyer Fuarı"na katıldık. İş arayan üyelerimiz ve mühendis arayan firmalar ile görüşüldü, Öğrenci üyelerimiz için staj imkanları değerlendirildi.
Yat Taşıma Vinci Kursu düzenlendi.
30 Nisan 2018
26-27 Nisan 2018 tarihlerinde Mersin Marina personeline yönelik Eğitmenimiz Nurhan MAZI tarafından Yat Taşıma Vinci Kursu düzenlendi. Kurs sonunda yapılan sınavda başarılı olan kursiyerlere Sertifikaları düzenlenecektir.

Şube Bülteni

Sayı
63
Sayı
62
Sayı
61
Sayı
60

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları

Oda Etkinlikleri