Çorum İl Temsilciliğimizde “Asansör Yetkili Servis Teknik Sorumlusu Eğitimi” Düzenlendi.

×

Hata mesajı

  • User warning: The following module is missing from the file system: gmap. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/html/includes/bootstrap.inc).
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Samsun Şubesi

7 Mayıs 2018 tarihinde Çorum İl Temsilciliğimizde MİEM kapsamında üyelerimize yönelik “Asansör Yetkili Servis Teknik Sorumlusu Eğitimi” düzenlendi.

MMO Ana Yönetmelik ve Yönetmelikleri, Mühendislik Etiği, Temel Bilgilendirme-Asansör Donanımları ve Çalışma Prensipleri, Mevzuat (Standartlar), Asansör Yönetmeliği (2014/33/AB), Asansör İşletme, Bakım ve Periyodik Kontrol Yönetmeliği, Asansör Periyodik Kontrolleri İçin Yetkilendirilecek A Tipi Muayene Kuruluşlarına Dair Tebliği ve Asansör Yapım Standartları, TS EN 13015+A1 ve TS 12255 Standart Eğitimi, İSG Kanun ve Yönetmelikleri, Asansörlerde İş Güvenliği, Asansörlerde Risk Değerlendirmesi, Temel Elektrik ve Hidrolik Eğitimi, Teknik Ekipmanların ve Ölçüm Cihazlarının Kullanımı, Bakım Teknikleri ve Arıza Çeşitleri ve Son Kontrol’den (Revizyon, Montaj ve Bakımdan Sonraki Kontrol) oluşan konu başlıkları ile düzenlenen eğitimin sunumu MMO MİEM Kurs Eğitmeni Mak. Müh. Soner AKYILDIZ tarafından verilen eğitime 15 Makine Mühendisi katılmıştır.